O SZKOLE

Na moich zajęciach zapewniam dzieciom atmosferę, która sprzyja osiąganiu zamierzonych celów, pokonywaniu własnych słabości i dążeniu do osiągnięcia sukcesu – jakim jest pływanie. Wierzę, że umiejętność pływania jest drogą do budowania pewności siebie, samodyscypliny i odwagi w życiu.

W  szkole pływania RETSWIM każda lekcja pływania jest świetną przygodą. Wierze, że wczesny pozytywny kontakt z wodą na moich lekcjach prowadzi do przyjemności i radości w obcowaniu z wodą w późniejszym życiu. Uczę dzieci kochać wodę nie zapominając o respekcie wobec niej. Wykorzystanie zabawy, twórczego samodzielnego myślenia doprowadza do celu naszych lekcji. Staram się tak prowadzić lekcje, dobierać ćwiczenia i zabawy, aby zdobywanie nowych umiejętności było przyjemnością.

Każdy uczy się w swoim tempie, dlatego staram się dopasować sposób prowadzenia lekcji do indywidualnych predyspozycji ucznia. Nauka w szkole RETSWIM jest łatwa i przyjemna. Ciekawe lekcje, różnorodność sprzętu sprawiają łatwo przyswajalną kombinację. 

 Każde dziecko uczy się bycia bezpiecznym w wodzie i wokół wody.

Serdecznie zapraszam!
Zapewniam :

  • bezpieczeństwo,

  • fachową opiekę,

  • bezstresową naukę,

  • widoczne postępy w nauce.